Szkoły językowa dla firm godne uwagi

Szkoły językowa dla firm godne uwagi

 

Prowadzę firmę zajmującą się księgowością od 4 lat. Jestem zainteresowany zwiększeniem udziału oraz zdobyciem nowych rynków, konkretnie mówiąc zależy mi na rynku niemieckim, Poszukuję dobrych szkoleń z języka niemieckiego dla mnie oraz moich pracowników. Moje wymagania są wysokie, postaram się przybliżyć je w tym wpisie.

W poszukiwaniu godnej uwagi szkoły językowej

godna uwagi szkoła językowa z KatowicDziałalność mojej firmy to w szczególności tereny Katowic. Prowadzimy księgowość wielu drobnych oraz średnich przedsiębiorstw. Aby wejść na rynek niemiecki potrzebna jest jakaś godna uwagi szkoła językowa z Katowic. Lokalizacja tej szkoły dla nas jest bardzo ważna, aby pracownicy mogli mieć łatwy dojazd do niej. Zależy mi na potwierdzeniu umiejętności językowych certyfikatem. Poza certyfikatem, nabyta wiedza musi mieć wysokie przełożenie w praktyce, Każdy z moich pracowników, który będzie pracował w dziale niemieckim powinien znać język również w mowie, w razie rozmów telefonicznych z klientami. Działalność na rynku niemieckim będzie prowadzona internetowo, mimo to język powinien być opanowany na ocenę bardzo dobrą. Brak umiejętności dogadania się z klientem zrazi go do usług mojej firmy, dlatego jest to dla mnie tak ważne.

Gdy znajdę odpowiednią szkołę postaram się ją polecić, ponieważ niejedna firma może na tym wiele zyskać. Nie każda szkoła językowa spełnia moje wymagania, ponieważ są dość wysokie. Wiem jednak, że takie firmy istnieją, znalezienie ich jest możliwe. Na pewno skorzystam z doradztwa moich znajomych, którzy także są przedsiębiorcami.